Digjen dy vetura në Lakrishtë të Prishtinës

01 prill 22:15

Dy vetura janë përfshirë nga zjarri në lagjen Larishtë të Prishtinës.

Në pamjet e siguruara nga Klankosova.tv shihet se në vend të ngjarjes kanë dalë njësitet e zjarrfikësve, duke u munduar që ta shuajnë zjarrin.

Deri më tani nuk dihen shkaqet e zjarrit, ndërsa Klankosova.tv ka kontaktuar me policinë dhe është në pritje të një përgjigje zyrtare.

https://youtu.be/2snjgNC5qiw

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pak orë pasi u arrestua M.B nën dyshimet për djegie…