Ditëlindja e Thaçit, Tahiri: Urime ditëlindjen miku im i idealeve kombëtare

24 prill 2024 | 11:41

Ish-zëvendëskryeministrja Edita Tahiri, e ka uruar ish-presidentin, Hashim Thaçi, për ditëlindjen e tij të 56-të.

Përmes një fotografie të postuar në “Facebook”, Tahiri e quajtur Thaçin “mik të idealeve të saj kombëtare.

“Urime ditëlindjen miku im i idealeve kombëtare. Ti nuk je përkohësisht mes nesh, por veprimtaria yte çlirimtare është dhe mbetet historike”, ka shkruar Tahiri.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në procesin e rregullt zgjedhor, krahas dekanëve, këshillat e fakulteteve…