Dituri Nerizaj boton tri drama për fëmijë

24 nëntor 15:40

Dramaturgia dhe regjisorja Dituri Nerizaj, nën përkujdesjen e shtëpisë botuese “Armagedoni”, ka botuar këtë javë trilogjinë me drama për fëmijë.

Të tria dramat në këtë përmbledhje janë realizuar në disa teatro të Kosovës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Brazili do zhvillojë nesër sfidën e parë ndaj Serbisë, një…