Dj Geek shfaqet duke puthur të pasmet e Dafina Zeqirit

21 qershor 14:34

Këngëtarja e dashur për publikun, Dafina Zeqiri dhe Dj Geek po e shijojnë në maksimum lidhjen e tyre të dashurisë. Në daljet publike apo në postimet në rrjetet sociale, ata shfaqen gjithmonë bashkë.

Së fundmi, Dj Geek ka ndarë me ndjekësit një video në momentit intime me Dafinën.

Çifti shfaqen të shtrirë në një shtrat, teksa Dj Geek përkëdhel Dafinën dhe e puth në të pasme. Ata të dy po jetojnë momentet më të bukura dhe ndodhen aktualisht me pushime në Turqi.

Nga ana tjetër, Dafina bëri dje një postim që ka befasuar jo pak ndjekësit. Ajo shfaqi barkun në një video, në mbishkrimin e së cilës përmes emoji-ve shkroi “foshnje apo buka e tepërt”.

Siç shihet nga pamjet, Dafina duket në një restorant dhe mesa duket gjithçka është në kuadrin e një shakaje.

Në momente intime, Dj Geek shfaqet duke puthur të pasmet e Dafina

Në momente intime, Dj Geek shfaqet duke puthur të pasmet e Dafina

Në momente intime, Dj Geek shfaqet duke puthur të pasmet e Dafina

Në momente intime, Dj Geek shfaqet duke puthur të pasmet e Dafina

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nën kryesimin e kryetarit të komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri,…