Djalë apo vajzë? Einxhel Shkira dhe Dj Dagz zbulojnë gjininë e bebit

04 shtator 21:43

Çifti i njohur i showbiz Einxhel Shkira dhe Dj Dagz kanë zbuluar gjininë e bebit të tyre.

Përmes një ceremonie bashkë me miqtë e tyre ata kanë zbuluar se pritja e ëmbël është një djalë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Vendet e perëndimit pritet të përballen me një krizë energjetike.…