Donjet Bislimi emërohet nënkryetar i PDK-së për Rini

22 janar 17:57

Donjet Bislimi ka marrë besimin e kryetarit të PDK-së dhe strukturave udhëheqëse të kësaj partie që të jetë nënkryetar i PDK-së për Rini.

“Si kryetar i Rinisë Demokratike të Kosovës, dhe me besimin e Kryetarit Veseli dhe strukturave udhëheqëse, nga sot do të jem Nënkryetar i PDK-së për Rini. Faleminderit dhe na priftë e mbara”, ka shkruar Donjet Bislimi në llogarinë e vet në “Facebook”.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Liderit të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti i kanë mbetur edhe…