Dorëhiqet kryetari i AKR-së në Pejë

27 janar 2018 | 11:22

Kryetari AKR-së në Pejë, Xhevdet Krasniqi, ka dhënë dorëheqje të parevokueshme nga pozita e kreut të këtij subjekti në Komunën e Pejës.

Njoftimin për media të dorëheqjes së pakthyeshme e ka bërë vet kryetari i deritashëm Krasniqi pa i komentuar arsyet dhe shkaqet.

Krasniqi ka thënë se jep dorëheqje për shkaqe personale.

“Për çështje personale dhash dorëheqje të pa revokueshme nga posti i kryetarit të degës së AKR-së, ne Pejë”, ka shkruar Xhevdet Krasniqi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti turk Erdogan synon ta zgjerojë ofensivën e trupave në…