Dr. Iljasa Fazliu, shpall të humbur Licenën e Punës me numër: KO-03466-73

10 dhjetor 11:53

Dr. Iljasa Fazliu, Defektolog i diplomuar,  shpall të humbur Licencën e Punës me numër: KO-03466-73, të lëshuar nga Bordi Qendror për Regjistrim dhe Licencim i Ministrisë së Shëndetësisë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Real Madridi e mposhti Borussia Monchengladbach (2-0), dhe u kualifikua…