Draxleri vazhdon karrierën te Al Ahli

17 shtator 2023 | 16:10

Julian Draxler është larguar nga Paris Saint-Germaini dhe do ta vazhdojë karrierën te Al Ahli SC në Doha.

PSG-ja do të përfitojë nga transferimi i tij, 15 deri në 20 milionë euro. Mesfushori gjerman do të nënshkruajë kontratë dyvjeçare deri në vitin 2025.

Ai me klubin parisien ka zhvilluar 198 paraqitje, teksa ka shënuar 26 gola dhe ka asistuar 41 të tjerë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë i kërkoi Pekinit që…