Drejtori i policisë viziton BIK-un, uron që festa e Kurban Bajramit të kalojë e qetë

11 gusht 2019 | 11:24

Me rastin e festës së Kurban Bajramit, drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj i shoqëruar nga stafi i lartë menaxhues, kanë vizituar Bashkësinë Islame të Kosovës për t’iu uruar festen dhe njëkohësisht për të uruar që kjo festë të kalojë e qetë, të dhurojë paqe, lumturi dhe mbarësi për të gjithë qytetarët.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Degës së Nismës Socialdemokrate në Gjakovë, Fazli Hoxha,…