Drejtpërdrejt manifestimi për 20-vjetorin e çlirimit të Kosovës (Video)

12 qershor 11:31

Sot shënohet 20-vjetori i hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë, ku për pak minuta do të nisë edhe manifestimi për këtë përvjetor në sheshin “Skënderbeu”.

Në këtë manifestim do të marrin pjesë ish-presidenti i ShBA-së Bill Clinton, ish-sekretarja Madeleine Albright, ish-komandanti i Aleancës Veri-Atlantike –

NATO, Wesley Clark dhe shumë personalitete tjera vendore e ndërkombëtare.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një stuhi me kokrra breshëri në madhësinë e topave të…