Dua Lipa ka nevojë për ndihmën e fansave në Brit Awards

04 shkurt 13:50

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar.

Ajo së fundi ka publikuar këngën më të re të titulluar “Idgaf”, e cila është shikuar mbi 52.2 milionë herë në “YouTube”.

Dua Lipa është nominuar në pesë kategori të ndryshme të çmimeve vjetore të Brit Awardsit.

Ajo ka kërkuar ndihmën e fansave, duke treguar se si mund të votoni në mënyrë që ajo ta rrëmbejë ndonjërin prej çmimeve.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shën Valentini njihet si Dita e të Dashuruarve dhe festohet…