Dua Lipa, kreative në imazhet e reja

07 janar 2018 | 13:15

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa ka publikuar pamje nga sesioni i ri fotografik. Bukuroshja pasi publikoi vizualin e albumit, tash ka sjellë projektin e ri fotografik.

“IDGAF” titullohet vizuali i ri i albumit që erdhi si video, kurse tash në fotografitë e reja për revistën “Refinery”, Dua vjen mjaft kreative.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Selena Gomezi dhe Justin Bieberi festuan së bashku Vitin e…