Dua Lipa mahnit me dukjen plot shkëlqim në “The Late Late Show”

18 shtator 12:05

Ajo ka shijuar disa ditë të mira pushimi në Los Angeles gjatë javëve të fundit, pasi u largua nga Britania e Madhe për të kaluar kohë me të dashurin e saj Anwar Hadid në shtetin e tij të lindjes.

Dhe Dua Lipa u takua me një tjetër britanik me bazë në Sh.B.A. të enjten, kur ajo bëri një paraqitje në “The Late Late Show” të James Corden, shkruan DailyMail.

Këngëtarja 25-vjeçare ndau me ndjekësit në “Instagram” disa pamje të vetes ku shfaqej me një fustan vezullues, ndërsa tregonte linjat e saj atraktive trupore.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kinsey Wolanski vazhdon të publikojë momente nga përditshmëria e saj,…