Dua Lipa tjetër rekord, e nominuar në gjashtë kategori të “Gramy Awards”

25 nëntor 12:39

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa, ka shënuar një tjetër rekord në karrierën e saj muzikore.

25-vjeçarja është dominuar në gjashtë kategori të “Grammy Awards 2021”, ku tre prej tyre janë më kryesoret.

Lipa ka postuar në profilin e saj në “Instagram” disa foto e video ku shfaqet shumë e emocionuar dhe e përlotur. Ajo nuk e beson dot se është e nominuar në gjashtë kategori.

Nuk i ndal dot lotët/ Dua Lipa tjetër rekord, e nominuar në

Nuk i ndal dot lotët/ Dua Lipa tjetër rekord, e nominuar në

Nuk i ndal dot lotët/ Dua Lipa tjetër rekord, e nominuar në

Nuk i ndal dot lotët/ Dua Lipa tjetër rekord, e nominuar në

Nuk i ndal dot lotët/ Dua Lipa tjetër rekord, e nominuar në

Nuk i ndal dot lotët/ Dua Lipa tjetër rekord, e nominuar në

Nuk i ndal dot lotët/ Dua Lipa tjetër rekord, e nominuar në

Nuk i ndal dot lotët/ Dua Lipa tjetër rekord, e nominuar në

Nuk i ndal dot lotët/ Dua Lipa tjetër rekord, e nominuar në

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (ShBA) në Kosovë…