Dukeshës Kate nuk i ulet fustani (Foto)

23 tetor 2018 | 14:22

Dukesha e Cambridge, Kate Middleton, apo ajo që pritet të jetë edhe mbretëresha e ardhshme e Britanisë, duket se ka probleme me fustanet e saj, i qëndrojnë të ngritur.

Ndoshta është momenti që bashkëshortja e princit William të ndërrojë rrobaqepës!

  

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia e Shkodrës dhe Malësisë së Madhe kanë kapur 80…