Dumoshi në Gjakovë nënshkruan memorandum me Gjinin

21 maj 11:09

Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, ditën e sotme e ka filluar me një vizitë bërë Komunës së Gjakovës, me kryetarin e së cilës ka nënshkruar memorandum bashkëpunimi.

Vlora Dumoshi dhe kryetari Ardian Gjini do ta vizitojnë stadiumin e qytetit, në të cilin edhe do të nisë faza e parë e ndërtimit, projekt të cilin e financon MKRS-ja.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një gjykatës në Singapor ka dënuar me vdekje një burrë,…