Dumoshi pranon detyrën e ministres nga Gashi

05 shkurt 14:32

Vlora Dumoshi nga Lidhja Demokratike e Kosovës, ka pranuar sot zyrtarisht detyrën si ministre e Kulturës, Rinisë dhe Sportit (MKRS).

Detyra i është dorëzuar nga ish-ministri Kujtim Gashi, në një ceremoni të organizuar të pranim-dorëzimit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Votat e tifozëve në Federatën e Basketbollit të Kosovës kanë…