Dy klube në garë për Iscon

29 nëntor 15:40

Isco nuk është aktivizuar fare në ndeshjen e fundit që Real Madridi e fitoi ndaj Romës (0-2), në Ligën e Kampionëve.

Kjo ka bërë që mediumet në Spanjë të raportojnë për ndarjen e rrugëve të Iscos me skuadrën nga Madridi që në afatin kalimtar të janarit.

Ndërsa “AS” zbulon se dy skuadra të mëdha evropiane e duan mesfushorin e Kombëtares së Spanjës. Bëhet fjalë për Manchester Cityn e Pep Guardiolës dhe Juventusin.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ekspozimi e promovimi i prodhimeve vendore ka vazhduar në rrjetin…