E dashura e Maradonës, në qendër të kritikave

04 dhjetor 2017 | 11:39

E dashura e Diego Maradonës është kritikuar për peliçen me lëkurë tigri që kishte veshur në shortin e ndeshjeve të Botërorit 2018 që u hodh në Moskë.
Rocio Olivia ra në sy teksa mbërriti në Kremlin për dore me futbollistin legjendar argjentinas, i cili ishte veshur me kostum tërësisht të zi dhe një papion të verdhë. Ajo ka provokuar me mjaft irritim në rrjetet sociale për peliçen me lëkurën e tigrit, sidomos nga ata në mbrojtje të kafshëve.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ivan Gennaro Gattuso ka debutuar me barazim si trajner i…