E dashura e Ronaldos nuk i lë vend imagjinatës

06 gusht 11:33

Ajo ka qenë duke shijuar disa ditë pushime me të dashurin futbollist, Cristiano Ronaldo, dhe fëmijët e tyre në Portofino, Itali.

E Georgina Rodriguez ka “djegur” rrjetin të mërkurën teksa ka publikuar një fotografi shumë “hot” në profilin e saj në “Instagram”, e cila ka marrë menjëherë mijëra pëlqime dhe komente.

Në foton në fjalë, 26-vjeçarja shfaqet teksa bën make-up në tualet, por në plan të parë bukuroshja ka vendosur të pasmet.

E veshur me një body me dantellë të zezë, partnerja e 35-vjeçarit ka “çmendur” fansat e shumtë me format e saj seksi. Me të brendshmet e vogla, Georgina i linte shumë pak vend imagjinatës.

“Çfarë thonë sytë tuaj, e pëshpërit shpirti juaj”, shkruan bukuroshja krahas pozës që fansat nuk ngurruan që ta komentonin.

Ndërkohë kujtojmë se Georgina dhe Ronaldo janë bashkë që në vitin 2016 dhe kanë një vajzë dy vjeçare, Alana. Ndërsa futbollisti i njohur është gjithashtu babai i 10-vjeçarit Cristiano Jr, nëna e të cilit është një mister dhe babai i binjakëve 2-vjeçar, Mateo dhe Eva, me një nënë surrogat.

Fansat ngelën pa fjalë, e dashura e Ronaldos nuk i lë vend

Fansat ngelën pa fjalë, e dashura e Ronaldos nuk i lë vend

Fansat ngelën pa fjalë, e dashura e Ronaldos nuk i lë vend

Fansat ngelën pa fjalë, e dashura e Ronaldos nuk i lë vend

Fansat ngelën pa fjalë, e dashura e Ronaldos nuk i lë vend

Fansat ngelën pa fjalë, e dashura e Ronaldos nuk i lë vend

Fansat ngelën pa fjalë, e dashura e Ronaldos nuk i lë vend

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Megan Barton Hanson ka pozuar në të brendshme derisa ka…