E gjen motoçikletën që i kishin vjedhur 31 vjet më parë

19 qershor 2018 | 10:57

Pronari i një motoçiklete ‘Ciao’, ngjyrë qielli, nuk shpresonte më ta gjente pronën e vjedhur më 25 shtator të vitit 1987 në Pavia të Italisë.

Por, 31 vjet më vonë vjen dhe telefonata e karabinierëve të cilët i thonë: “Kemi gjetur motoçikletën tuaj”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Orangutangu më i vjetër në botë Sumatran ka ngordhur në…