E keni parë Ana Kaurin bionde? Ja si dukej para se të bëhej e njohur

21 shtator 13:18

Ajo numëron 408 mijë ndjekës në profilin e “Instagram”-it, ku poston imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj. Është fjala për Ana Kaurin, e cila mori shumë vëmendje që kur hyri në edicionin e dytë të “Për’puthen”.

Ish-konkurrentja e reality show është komentuar herë pas here për shkak të ndërhyrjeve estetike që ka bërë në fytyrë, të cilat vetë Ana i ka treguar përmes postimeve në rrjetet sociale.

Fillimisht bëri buzët dhe nuk ngurroi që të tregonte brenda në emision se kishte kryer një ndërhyrje. Këtë ndryshim disa fansa e pritën mirë, e të tjerë e kritikuan. Pasi doli nga “Për’puthen”, Ana tregoi se kishte bërë edhe një ndërhyrje tjetër të vogël, hundën.

Por pavarësisht kësaj, në rrjet vijojnë që të qarkullojnë imazhe se si dukej Kauri para se të hynte në programin e dashurisë. Madje ajo më herët ka qenë edhe bionde.

E keni parë Ana Kaurin bionde? Ja si dukej para se të bëhej eE keni parë Ana Kaurin bionde? Ja si dukej para se të bëhej eE keni parë Ana Kaurin bionde? Ja si dukej para se të bëhej e

E keni parë Ana Kaurin bionde? Ja si dukej para se të bëhej eE keni parë Ana Kaurin bionde? Ja si dukej para se të bëhej e

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gjermania i është bashkuar Francës të martën në kritikat kundër…