E mbuluar vetëm me çarçaf, aktorja e njohur “çmend” fansat dhe i provokon me…

08 dhjetor 16:12

E mbuluar vetëm me çarçaf, aktorja e njohur

Aktorja e njohur, Anna Lika, ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram” një fotografi ku shfaqet topless, duke i lënë të gjithë pa “frymë”.

Në fotot e publikuara, bukuroshja seksi shfaqej e shtrirë në shtrat topless, ndërkohë që kishte përdorur çarçafin për të mbuluar zonat intime.

E mbuluar vetëm me çarçaf, aktorja e njohur

Flokët biondë i kishte lënë lëshuar, ndërkohë që make up-in nuk e kishte fshirë akoma. “Flejm?”, provokon ajo fansat.

Ndërkohë bukuroshja  ka zbuluar nëpërmjet postimeve në “Instastory” se ka qëndruar mbrëmë në Prishtinë.

E mbuluar vetëm me çarçaf, aktorja e njohur

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dizajn i rafinuar, personalizim i përmirësuar dhe kontroll më i…