“E njoh, e di problemin që ka”, Quni flet për ish ushtarin e UÇK-së që e kërcënoi Agim Bahtirin

02 nëntor 01:55

Ish-komandanti i Koshares, Anton Quni, ka folur për ish-ushtarin e UÇK-së me nofkën “Kosharja” i cili u bë lajm pas një komunikimi që kishte me Agim Bahtirin.

Ky i fundit që udhëhoqi Komunën e Mitrovicës e ka cilësuar kërcënim mesazhin që ka marrur nga Saim Xhafa.

Quni në emisionin Frontal është pyetur për Xhafën duke qenë se ishin bashkë në Koshare gjatë luftës. Ish komandanti i Koshares ka thënë se e njeh Xhafen dhe ia di edhe problemin që ka me komunën.

“E njoh edhe personin, e di edhe problemin që ka por nuk është në autoritetin tim me e nda. Unë mendoj se këtu ka mungu një komunikim i sinqertë. Ky problem ka gjenezën vite më herët. Por na mbetet ne dhe udhëheqjes së re të komunës së Mitrovicës me e shiku këtë rast”, ka thënë Quni në Frontal.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Arlinda Hajdari ishte lënduar verën e kaluar derisa po luante…