E pabesueshme/ Hajduti futet në shtëpinë e Johnny Depp, bën një dush dhe …

23 mars 12:05

E pabesueshme/ Hajduti futet në shtëpinë e Johnny Depp, bën

Sipas burimeve policore të cituara nga gazeta TMZ, oficerët e policisë morën një telefonatë të enjten nga një fqinj i aktorit të famshëm në Hollywood Hills. Fqinji i tha policisë së pa një njeri të dyshimtë që dukej si një njeri i pastrehë, i ulur në oborr të Johnny Depp, pranë pishinës.

Ai gjithashtu thuhet se ishte duke pirë. Kur policia i kërkoi të largohej, ai refuzoi dhe filloi të shkelmonte derën e banjës. Më vonë, pasi u arrestua dhe u akuzua për vandalizëm.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, në mbledhjen solemne të qeverisë,…