E pickuan mbi 25 gjarpinj, gjakovari vjen me gjarpër “n’Kosove Show”

13 tetor 22:16

Rugova e pranon se s’do të jetë më deputeHysni Rexhaj nga komuna e Gjakovës është rast specifik në vendin tonë. Ai zbutë ujqërit dhe çdo kafshë tjetër si dhe zvarranik të ndryshëm.

Ai tregon se është pickuar nga gjarpërinj të ndryshëm madje as nuk ka kërkuar ndihmë mjekësore.

Ai tani ka hapur një kopsht zoologjik në fshatin e tij.

Mysafirë të tjerë në këtë emision kanë qenë edhe çifti nga Drenica që janë poashtu specifik. As  nuk flasin, as nuk dëgjojnë e që besojnë shumë në Zot dhe vishen komplet “firmato”.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Politikania kurde Hevrin Khalf 35 vjeç është vrarë në mesin…