E PREMTJA ME ZBRITJE TË MËDHA NË ETC

02 shkurt 16:04

A jeni gati të blini artikujt e nevojshëm me ZBRITJE deri 50% në ETC. Atëherë e keni mundësinë këtë të premte 3 shkurt deri me datë 9 shkurt.

Shfleto Fletushkën Online:

E PREMTJA E BARDHË – Super aktiviteti nga ETC në kohën e ndërrimit të sezoneve, ku përveç Ofertave me Zbritje deri 50% ju presin edhe Likuidime Sezonale në shumë artikuj.

Shfrytëzoni mundësinë duke blerë produktet e dëshiruara me çmime të pabesueshme.

Stafi i ETC- së është kujdesur që të ofrojë shërbimet e duhura dhe profesionale në mënyrë që blerjet e juaja të jenë sa më të lehta dhe të sigurta.

Ofertat mund t’i përcjellin përmes faqes zyrtare www.etc-ks.com

Direkt në linkun e fletushkës Online: https://bit.ly/3YgS276

Apo në Faqen Zyrtare në Facebook: https://bit.ly/3chnSfl

Dhe në kanalin zyrtar në YouTube: https://bit.ly/34oDmr7

Video (nga Linku)

https://fb.watch/irggr2KWk3/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Barcelona e ka mposhtur Real Betisin me rezultat 1-2, kurse…