E vërteta e ndarjes së Kylie Jennerit me të dashurin

23 shtator 11:51

Pasi Kylie Jenner hoqi një fotografi me Travis Scottin që kishte vendosur pranë dollapit të dhomës së saj, fansat përhapën panik dhe spekuluan se ishte një shenjë për ndarje mes çiftit.

Por, jo! Miliarderja 22-vjeçare dhe reperi 27-vjeçar janë bashkë. Pavarësisht prej thashethemeve, çdo gjë shkon mirë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Petra Nemcova do të bëhet nënë. Modeluesja 40-vjeçare ka njoftuar…