Eddie Murphy shihet për herë të parë me të fejuarën shtatzënë

12 tetor 2018 | 11:10

Eddie Murphy dhe Paige Butcher duken më të lumtur se kurrë, pas fejesës. Çifti është parë në Studio City në California për herë të parë pasi aktori e kishte konfirmuar për revistën “People” se është fejuar muajin e kaluar.

Butcher kishte zgjedhur të vishte një palë pantallona me ngjyrë të zezë dhe një bluzë me krahë të gjatë ngjyrë kafe, kombinuar me një palë atlete të zeza Nike. Komediani 57-vjeçar kishte veshur pantallona dhe bluzë ngjyrë hiri.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka së bashku me zëvendëskryeministrin…