Edhe një ish-ushtar i UÇK-së ftohet nga Gjykata Speciale

16 janar 09:39

I ftuari i radhës nga Gjykata Speciale është ish-ushtari i UÇK-së, Ramiz Kukaj nga Korisha e Prizrenit.

Kjo u bë me dije nga familjarët e Kukajt në rrjetin social “Facebook”, ndërsa i njëjti do të paraqitet dhe do të intervistohet më 5 shkurt në Prishtinë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Anëtari i Kryesisë së AAK-së, ish-ministri i Tregtisë dhe Industrisë,…