Edhe pse ka prekur të 40-tat shquhet për bukurin dhe linjat trupore

17 dhjetor 2018 | 14:56

Bëhet fjalë për këngëtaren më të pëlqyera dhe padyshim më të komentuarat në botë Nichole Scherzinger.

Ylli amerikan që shquhet për bukurinë dhe linjat trupore, vazhdon të jetë në top formë, ani pse ka prekur të 40-tat.

Këtë e dëshmojnë më së miri imazhet e fundit të postuara nga ajo në llogarinë Instagram.

E thjeshtë në grim, me flokë të lëshuara mbi supe me një fustan të bardhë ajo duket përrallore.

Related image

She's famed for her sensational figure (Source:Nicolescherzinger/ Instagram )

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Goli më i mirë i muajit nëntor në kampionatin zviceran…