Einxhel dhe Dj Dagz po kalojnë një krizë bashkëshortore?!

07 korrik 2024 | 22:49

Dje DJ Dagz, një nga DJ më të mirë në vend festoi ditëlindjen e e 32-të.

Siç duket çifti po kalojnë një ‘’krizë’’.

Krejt kjo pasi Einxhel Shkira  nuk i urojë ditëlindjen Dagzit dhe as nuk u pa e pranishme në festën e ditëlindjes së tij. Dyshja u bë prindër i një djali simpatik të quajtur Trev.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Të gjithë ata që duan të bëhen polic në Shqipëri,…