Emily Ratajkowski feston përvjetorin e martesës (Foto)

24 shkurt 2019 | 16:41

Emily Ratajkowski dhe Sebastian Bear-McClard, kanë festuar përvjetorin e lidhjes së tyre në mënyrë shumë të veçantë.

Çifti ka festuar në Villian të Brooklyn. Ata ishin të shoqëruar nga miku i tyre më i mirë, Josh Ostrovsky.

Në fillim të ditës, Emily ka shkruar një mesazh të “ëmbël” në llogarinë e vet në “Instagram” për bashkëshortin e saj.

“Një vit më parë, ne shkuam në bashkinë e qytetit me miqtë tanë më të ngushtë. Çfarë viti ka qenë. Martesa me ty ka qenë një nga gëzimet më të mëdha të jetës time”, ka shkruar ajo.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një modele e njohur nga Azerbajxhani ka nxjerrë në shitje…