Emily Ratajkowski gati t’i ‘thyejë” rrjetet sociale (Foto)

02 prill 17:00

Fama e saj është rritur kur ajo ishte shfaqur pa të brendshme në videon muzikore të Robin Thicke, para gjashtë vjetësh dhe akoma sot Emily Ratajkowski vazhdon të na habisë.

Ajo ka treguar më së miri se çfarë di të bëjë me setin e fundit të fotove ku kishte veshur disa bikini të vogla.

27-vjeçarja ka shfaqur format e saj perfekte, duke mrekulluar gjithë fansat.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në mbledhjen e sotme të Qeverisë së Republikës së Kosovës…