Emily Ratajkowski ndryshon pamje (Foto)

10 qershor 17:23

Aktorja dhe modeluesja 28-vjeçare është shfaqur me flokë të shkurtra në “Tony Awards 2019” gjatë paraqitjes së saj në qilimin e kuq me Michael Kors, të dielën në Nju Jork.

Emily kishte të veshur një fustan të zi goxha seksi.

Pas saj është parë edhe modeluesja Hilary Rhoda.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shef i UNMIK-ut, Zahir Tanin, ka prezantuar sot në mbledhjen…