Emily Ratajkowski, pothuajse e zhveshur në ‘Instagram’ (Foto)

22 gusht 17:35

Është një nga modelet më të kërkuara të momentit dhe një nga më të ndjekurat në rrjetet sociale. Për këtë nuk habitemi po t’i hedhim një sy profilit të saj në “Instagram”.

Në fotot më të reja, 27-vjeçarja ka zgjedhur që të pozojë “topless”, e veshur vetëm me tanga.

Emily ka pozuar duke mbuluar me duar “asetet” në një nga fotot më pikante të saj deri tani.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Reprezentuesi i Britanisë së Madhe, Fahro Alihodziq është transferimi i…