Emina Çunmulaj sjell në jetë fëmijën e tretë, zbulon emrin e veçantë të djalit

14 shtator 22:47

Modelja shqiptare nga Mali i Zi, e  cila jeton dhe vepron në Amerikë është e martuar me miliarderin Sam Nazarin,  me të cilin ka dy vajza.

Ajo  solli në jetë fëmijën e saj të tretë, gjinia e të cilit është djalë.

Modelja shqiptare gjithashtu zbuloi emrin e djalit, Shá Yosef Nazarian.

“Njeriu im i vogël, ju tashmë më keni mësuar kaq shumë gjëra dhe numri një ishte pacientët. Nuk kishte të bënte me atë se kur duhej të vinit, ishte kur donit të vinit dhe më mësuat se në jetë asgjë nuk jepet kur e dëshironi, por më shumë kur është e destinuar të vijë në rrugën tuaj. Faleminderit për këtë mësim dhe për shumë të tjerë që do të vijnë”, shkroi ajo.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kanada ka vendosur masa të reja sa i përket qytetarëve…