Emini largohet nga Ballkani

24 qershor 11:42

Mesfushori Leart Emini nuk do të jetë pjesë e skuadrës së Ballkanit në edicionin 2019/2020.

Lajmin e ka konfirmuar vetë futbollisti nëpërmjet Emini nëpërmjet një postimi në “Facebook”.

“Nuk do të jam më pjesë e FC Ballkanit. Falënderoj të gjithë ata që sado pak me përkrahen gjatë këtij viti”, ka shkruar Emini, i cili ka luajtur edhe për Llapin dhe Hajvalinë.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Qindra punëtorë të Telekomit të Kosovës kanë dalë sot për…