Emma Watsoni ndahet nga i dashuri

30 maj 2018 | 10:33

Emma Watsoni dhe Chord Overstreet thuhet se janë ndarë pas gjashtë muajsh në lidhje. Aktorja 28-vjeçare dhe aktori 29-vjeçar i dhanë fund marrëdhënies, sipas “The Sun”.

“Emma dhe Chord qëndruan të qetë në lidhje me marrëdhënien e tyre në fillim, por ata me të vërtetë u ndanë. Ata kaluan shumë kohë së bashku në Los Angeles dhe u fotografuan mjaft pak para disa muajsh”, ka thënë një burim.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Drake ka publikuar këngën e re me titull “I’m Upset”…