Emocionuese: George W. Bush përlotet derisa i thotë lamtumirë babait të tij

05 dhjetor 2018 | 20:18

Presidenti George W. Bush ka shpërthyer në lot derisa ka folur për babanë e tij George H.W. Bush, në shërbimin e tij përkujtimor në Uashington.

Ai e quajti atë “babai më i mirë që një djalë ose një vajzë mund të ketë”,  duke ulur kokën mes lotësh.

 

“Dhe në pikëllimin tonë, unë vetëm buzëqesh duke e ditur se babai është duke përqafuar Robin dhe duke mbajtur dorën e nënës”, u shpreh George W. Bush.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtari i njohur Yll Limani ka publikuar projektin e tij…