“Vaj” kënga e re e Yll Limanit (VIDEO)

05 dhjetor 20:13

Këngëtari i njohur Yll Limani ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “Vaj”.

Vetë këngëtari është kujdesur për tekstin, ndërsa ka bashkëpunuar me Cricketin për muzikën.

Kurse për videoklipin është përkujdesur “Imagine Films”.

“Autumn Leaves” është projekti i tij i fundit para “Vaj”.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Manchester United dhe Arsenal, do të jetë përballja kryesore e…