Emre Can, synim i Dortmundit

22 janar 17:00

Borussia Dortmundi synon të përforcohet në repartin e mesfushës. Emri kryesor në listën e klubit verdhezi është ai i Emre Canit, i cili te Juventusi asnjëherë nuk ka arritur të marrë një rol protagonisti dhe me uljen e Maurizo Sarrit në stol më tepër ka qenë jashtë formacionit.

Turko-gjermani kryeson listën e lojtarëve që do të largohen nga bardhezinjtë, ndërkohë që për të ka treguar interes edhe Evertoni, pasi lojtari pëlqehet shumë nga Carlo Ancelotti.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sot në mesditë ka ndërruar jetë gruaja e profesor Idriz…