Emri i Fadil Vokrrit, zbukuron stadiumin e Prishtinës

23 korrik 2018 | 12:32

Në kuadër festimit të 58-vjetorit të lindjes së legjendës Fadil Vokrri, i cili ndërroi jetë javë më parë, po bëhet vendosja e emrit të tij në stadiumin e qytetit në Prishtinë.

Në kuadër të ditëlindjes së legjendës tashme të ndjerë do të zhvillohet edhe një ndeshje miqësore në mes veteranëve të Llapit dhe atyre të Prishtinës në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujeve nga ora 17:00.

/Epoka e re/  

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në mbledhjen e rregullt të bordit të drejtorëve të komunës…