Enca hedh në det një disk me kujtime çfarë po mundohet të fshij nga vetja?

04 janar 2019 | 15:31

Këngëtarja Enca Haxhia në ditët e para të vitit 2019 është duke u relaksuar me familjen e saj në qytetet e ndryshme të Shqipërisë.

Mirëpo gjatë ditës së sotme ajo ka publikuar një story në Instagram ku shprehet se do të heqë qafe të gjitha kujtimet e vjetra.

Ajo ka treguar një disk memorie të cilin ishte gati për t’a hedhur në det.

Nuk dihet se çfarë përmban ai disk, por mesa duket Enca i ka hedhur mënjanë të gjithë kujtimet jo të bukura dhe të vjetra.

Image result for enca haxhia

Related image

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, dhe presidenti i Kosovës, Hashim…