Rama dhe Thaçi cakërrojnë gotat: 2019 qoftë vit i shqiptarëve!

04 janar 2019 | 15:22

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, dhe presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i kanë cakërruar gotat në këtë fillim vit.
Kryeministri shqiptar në profilin e vet në “Instagram” ka postuar një fotografi me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi. “Qoftë viti i Shqipërisë, Kosovës dhe krejt shqiptarisë”, ka shkruar Rama.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Qytetarët e Komunës së Junikut kanë filluar të premten ta…