Endri, pjesë e më të mirëve me këngën e re

31 maj 2018 | 10:58

Ai është një djalë tepër i ri në moshë, por kjo nuk e ka ndalur atë aspak të shndërrohet në një ndër këngëtarët më të preferuar.

Bëhet fjalë për Endrin, i cili shpeshherë nga ana fansat është quajtur edhe Justin Bieberi shqiptar. Pas suksesit të “Qa ndodhi” dhe “Janari”, Endri ka publikuar një tjetër projekt të ri muzikor, të titulluar “Mashallah”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Organizata jofitimprurëse e Ashton Kutcherit “Thorn: Digital Defenders of Children”…