Era Istrefi pozon foto pa reçipeta  para makinës luksoze 

05 gusht 11:34

Pak ditë pasi paralajmëroi rikthimin në muzikë, në një bashkëpunim me Butën, Era Istrefi është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes.

Ajo është shfaqur tepër seksi brenda makinës së saj luksoze dhe ajo që bie në sy është që veshur nuk mbante reçipeta.

Sakaq, hera e fundit që Era Istrefi ka realizuar një projekt shqip ka qenë ai me motrën e saj Nora, “Nuk e di”, në prill të 2019.

Ndërsa bashkëpunimi i fundit ndërkombëtar ka qenë ai me Ikaly Sencan dhe Arash, “No Maybes”, i publikuar gjatë periudhës së izolimit nga pandemia në mars të këtij viti.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
KEDS ka filluar me intensitet të lartë  implementimin e projekteve…