Erikseni mund të shkëmbehet me Iscon

24 nëntor 13:21

Mesfushori i Danimarkës, Christian Eriksen mbetet në qendër të vëmendjes dhe tani në Itali raportojnë për një tjetër skenar, që e bën atë pjesë të Real Madrid në këmbim të Iscos.

Mesfushori spanjoll dëshiron të largohet nga Reali dhe për trajnerin Antonio Conte do të ishte një alternativë më e mirë për mesfushën. Edhe për danezin kalimi në La Liga shikohet si lëvizja e duhur.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu do të ftohet…