Erion Veliaj pret në zyrë reperin e njohur Getoar Selimi

24 janar 11:59

Mëngjesin e sotëm, kryebashkiaku i Tiranës ka pritur në zyrën e tij një mysafir të veçantë, dhe këtë e kemi mësuar nga një foto e publikuar në rrjetet sociale.

Në një foto të publikuar në rrjet, Erion Veliaj shfaqet përkrah reperit të njohur Getoar Selimi, duke shkruar një etiketë përkrah saj: “Yo boyz, wazzup? #CapitalOfMusic ? #Tirana100”.

Ndërkohë, përpos takimit miqësor, kryebashkiaku Erion Veliaj dhe reperi i njohur, kanë shkëmbyer edhe një bisedë së bashku.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Arben Malaj, ish-ministri socialist i Financave në krah të Agron…